עולם הדפוס והפרינט חי ובועט גם כשהטכנולוגיה נושפת בעורפו וגם אם לכאורה נראה כאילו הכל מתנהל באופן דיגיטלי. נכון, חלק מהפליירים עברו לרשתות החברתיות אבל גם מבחינה פרסומית וגם מבחינה שיווקית ותדמיתית, למדיה הכתובה והמודפסת אין תחליף.

דמיינו לעצמכם תערוכה בלי רול-אפ, עצמאי בלי כרטיסי ביקור או פרוספקטים, בית עסק ללא שילוט, ניירות מכתבים ומעטפות, או מסעדה ללא תפריטים. יתרה מזאת, ענף הדפוס וענף הדיגיטל מעצימים זה את זה ומאפשרים לעסקים לשדר שפה פרסומית ומיתוג זהים, הן במדיה המודפסת והן במדיה האינטרנטית. עובדות אלה מחזקות את העובדה שתפקידו של המעצב הגרפי גם בעולם הפרינט לא רק שאינו מתערער, אלא גם הולך וצובר תאוצה.   

עיצוב גרפי מתקדם מבוסס על פיתוחים טכנולוגיים חדשניים ומתעדכן תדיר בכל החידושים החשובים. בדרך זו מובטחת ללקוח התאמה מוחלטת לממשקים בתחום הפרינט ורמה גבוהה של ביצוע המשתקפת בכל עבודות הדפוס הנדרשות.

איך תבחרו מעצב גרפי?

בעלי עסקים צריכים איש מקצוע שיעניק להם פתרונות לכל דרישה בתחום הגרפיקה, הן במדיה האינטרנטית והן במדיה המודפסת. חשוב לבחור מעצב גרפי שיש לו ניסיון עשיר בתחום הפרינט והמדיה הכתובה, כיוון שהוא זה שידע מהם המסרים שחשוב להבליט בפרסום כך שימשכו את העין של הלקוחות הפוטנציאליים לעסק.

סיבה נוספת ליתרון שבניסיון גדול בפרינט היא הדרך שבה איש המקצוע יבחר עבור בית העסק את חומרי וסוגי ההדפסה באופן מותאם אישית לכל דרישה ולכל תקציב. ידע נכון ומקצועי בבחירת אלמנטים כגון: סוג הנייר, איכות ההדפסה, למינציה מבריקה או מט, לקה סלקטיבית, הבלטה או הטבעה ועוד, יאפשרו התאמה של סוג של פרסום לביצוע בפועל ויחסכו לבית העסק עלויות מיותרות. בנוסף, מעצב גרפי שאחראי גם על עבודת העיצוב וגם על עבודת הפרינט יבטיח ללקוח בקרת איכות מקצועית מול בית הדפוס ויפקח על התהליך באופן אישי.